خانه

Shenzhen XH Technology Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Shenzhen XH Technology یک شرکت متخصص در تحقیق و توسعه، تولید و فروش ورق های پلکسی و محصولات مرتبط است.در حال حاضر، دو پایگاه تولید دارد: پایگاه تولید Dongguan دارای دو خط تولید ورق اکریلیک جدید برای ریخته‌گری است.پایه تولید فوشان دارای چهار خط اکستروژن است.خط تولید ورق اکریلیک اکسترود شده.دو پایگاه تولیدی متعلق به شرکت مجموعا ظرفیت تولید ماهانه 1200 تن ورق اکریلیک برای ریختن و اکسترود را دارند که اطمینان حاصل می شود که نیازهای شما به موقع برآورده می شود.

چین Shenzhen XH Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0

شرح صلاحیت شرکت: این شرکت چندین دهه در صنعت اکریلیک مشغول بوده و دارای یک تیم تحقیق و توسعه حرفه ای است.تولید کارخانه ما مطابق با استانداردهای بین المللی ISO 9001، CE و SGS است.

شرکت XH به بازار محور، نوآوری فن آوری به عنوان پایه و محصولات مستقل به عنوان هسته پایبند است.با سال ها تحقیق عمیق در زمینه کاربرد محصولات اکریلیک، این شرکت صفحات راهنمای نور اکریلیک با کارایی بالا، پانل های صفحه نمایش صدا را توسعه داده است، 12 سری محصول مانند پانل های حمام، پانل های پخش کننده، لنزهای اکریلیک و غیره وجود دارد. که به طور گسترده در تبلیغات، علائم، محصولات صنایع دستی، ابزارهای نوری، تجهیزات پزشکی، حمل و نقل ریلی، تحقیقات علمی و سایر زمینه ها استفاده می شود.

ورق های اکریلیک ما به اروپا، آمریکا، آسیای جنوب شرقی و سایر نقاط جهان صادر می شود و بازار بیش از 60 کشور مانند ایالات متحده، استرالیا، مکزیک، امارات متحده عربی، لهستان، برزیل، روسیه و سوئیس را پوشش می دهد. .با شهرت خوب و سیستم خدمات بازاریابی نزدیک به بازار، مشتریان بیشتری را به دست آورده ایم.

چین Shenzhen XH Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 1

شرکت XH دارای فناوری قوی محصولات پلاستیکی و قابلیت های تحقیق و توسعه است و با بسیاری از شرکت های معتبر جهانی، موسسات تحقیقاتی علمی و کالج ها و دانشگاه ها برای توسعه و تولید محصولات مختلف با کیفیت بالا برای رفع نیازهای خاص مشتریان مختلف همکاری می کند.کنترل کیفیت دقیق، با معرفی پیشرفته ترین ماشین آلات و ابزار از شرکت های معتبر جهانی، ما مطمئن هستیم که محصولات با کیفیت را به مشتریان ارائه می دهیم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

چین Shenzhen XH Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0

Shenzhen XH Technology Co., Ltd. Shenzhen XH Technology Co., Ltd. Shenzhen XH Technology Co., Ltd.
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

نوع کسب و کار

سازنده

فروشنده

تعداد کارمندان : 220~280

فروش سالانه : 100M-500M

سال تاسیس : 2012

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shenzhen XH Technology Co., Ltd. گواهینامه ها